Program lojalnościowy


Nasz Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w naszym sklepie internetowym są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy zarejestrowany użytkownik (z wyjątkiem hurtowników) może zbierać punkty za zakupy wybranych produktów, wystawione opinie oraz za zapisanie się do newslettera. Od Ciebie zależy na co przeznaczysz swoje zebrane punkty.

Robiąc zakupy otrzymujesz punkty

Docenimy każdą Twoją aktywność w sklepie. Zakup wybranych produktów (akcesoria do hydroponiki: wkłady, wskaźniki, nawozy, graunlaty, zestawy, małe osłonki, małe rośliny itp.) w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

1 PKTza każde
wydane 1 zł

Wystawiaj opinie o produktach

Za każdą zaakceptowaną przez obsługę sklepu opinię o zamówieniu i/lub produkcie również zdobywa się punkty.

10 PKTza każdą
zatwierdzoną
opinię

Zapisz się do naszego newslettera

Punkty otrzymują również zarejestrowani klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail.

10 PKTza zapisanie do
newslettera

Wymień punkty na rabat

Jeżeli posiadasz już na swoim koncie punkty lojalnościowe możesz je wymienić na rabat dla składanego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie.
100 pkt - 1% rabatu
300 pkt - 2% rabatu
400 pkt - 3% rabatu
600 pkt - 4% rabatu
800 pkt - 5% rabatuPrzejdź do swojego konta aby sprawdzić rabaty

Ile mam punktów?

Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów. Punkty naliczają się do 24 godzin od opłaconego zamówienia. Przejdź do swojego konta aby sprawdzić ilość punktów
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1218 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Super sklep super towar, polecam bardzo dziękuję i pozdrawiam,
2024-04-15
sprawnie
pixel