Odstąpienie od umowy

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.

Zwrot towaru przysługuje:

 • Konsumentowi
  Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego produktu konsument ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy. Prawo to dotyczy sprzedaży konsumenckiej czyli stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.
 • Przedsiębiorcy indywidualnemu
  Przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zawierający umowę nienależącą do przedmiotu jego działalności gospodarczej. Weryfikacja charakteru zawodowego dokonywanej czynności będzie dokonywana w oparciu o Centralną Ewidencję i Informację o Działalności Gospodarczej (CEiDG) i zawarte w niej kody PKD, stanowiące określenie rodzaju działalności danego przedsiębiorcy

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie.

Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do kilku prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie formularz, który musisz jedynie wydrukować. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

Szybko i bezproblemowo

Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany rozmiar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań.

1 Wydrukuj formularz Wygeneruj dokument zwrotu a następnie go wydrukuj.
2 Wyślij paczkę Zapakuj towar zgodnie z informacją poniżej.
3 Zwrot pieniędzy Otrzymasz zwrot pieniędzy do 3 dni od otrzymania przez nas zwrotu.

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:

 • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić;

 • W kolejnych krokach wybierz formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze;

 • Wygeneruj dokument zwrotu, następnie wydrukuj go i koniecznie podpisz;

 • Zapakuj i zabezpiecz dobrze towar, najlepiej w tak sposób jak został wysłany przez sklep i dołącz dokument zwrotu. Następnie wyślij towar wybranym przez siebie kurierem. Towar wysłany przez sklep na palecie, zalecamy zwracać również na palecie. Zwracany towar należy wysłać na własny koszt. Przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem" nie przyjmujemy.
  Zwracany w tym trybie produkt zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił śladów użytkowania świadczacych o innym wykorzystaniu produktu niż tylko do celów jego sprawdzenia.

 • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 1-3 dni od dostarczenia rzeczy.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

Aby zwrócić towar możesz skorzystać też z formularza zwrotu towaru w PDF. Pobierz go, wydrukuj, wypełnij, podpisz i włóż do paczki z zwracanym towarem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1298 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Paczka przyszła szybko, donice świetnie zapakowane. Super!
2024-05-21
Transakcja przebiegła sprawnie.
pixel