Donice misy płaskie

( ilość produktów: 94 )

Sadzenie roślin domowych, ukwiecanie tarasu czy balkonu to sama radość. Nasze domowe i przydomowe przestrzenie przecież nie muszą być smutne. Duże możliwości dekoracyjne posiadają już same donice misy, które możemy rozstawić wewnątrz i na zewnątrz mieszkania, a w nich posadzić ulubione rośliny. Te wielozadaniowe pojemniki można postawić na zarówno na parapecie, jak i na biurku, stoliku czy podłodze tarasu lub balkonu. Optymalnym wyborem, sprawdzającym się w każdych warunkach atmosferycznych, będą modele dostosowane do całorocznej eksploatacji.

Donice misy płaskie - w poszukiwaniu oryginalności

Przyjęło się, że na wiosnę zazwyczaj przesadzamy domowe rośliny oraz te ze szkółek do większych doniczek i świeżej ziemi. W kwietniu już można ozdobić balkon, taras czy parapet wczesnowiosennymi kwiatami. Dlatego już w okresie zimowym warto zaopatrzyć się w stosowne donice, jak np. donice płaskie, by latem cieszyć się pięknymi kwiatami w równie pięknej i oryginalnej oprawie. Donice misy to świetne narzędzia do tego, by wyczarować niebanalna wnętrzarską i balkonową stylizację kwietną. 

Płaskie donice w kształcie misy, które dostępne są w naszej ofercie to solidne, wykonane z wytrzymałych materiałów naczynia, o ciekawych kształtach i w stonowanych barwach. Warto w domu mieć kilka, aby móc je dobrać do różnych kwiatów. W niskiej, płaskiej donicy pięknie prezentują się rośliny żywe jak i sztuczne. Fantastycznie wyglądają w nich np. drzewka bonsai czy sukulenty.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1348 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-22
Szybka wysyłka, bardzo dobrze zapakowane
2024-06-14
Bardzo sprawna, szybka wysyłka
pixel