Kwiaty dla domu

Dom pełen pięknych roślin to lepsza jakość życia, czystsze i zdrowsze powietrze. Zieleń sprawia, że w domu łatwiej odzyskujemy równowagę i dobrze wypoczywamy.

Lubimy otaczać się zielenią, bo to zbliża nas do natury. Rośliny to życie na ziemi. Dają nam tlen, a pochłaniają szkodliwy dwutlenek węgla. Znajdujące się w naszych mieszkaniach rośliny to również naturalny filtr, który oczyszcza powietrze z toksycznych gazów chemicznych.

rośliny do domu

W uprawie hydroponicznej tlen i szkodliwe gazy szybciej dostają się do strefy korzeni poprzez lekki, porowaty granulat, dzięki czemu rośliny hydroponiczne skuteczniej oczyszczają powietrze m.in. z formaldehydu, benzenu i trójchloroetylenu itp. pochodzących z materiałów wykończeniowych.
Z przeprowadzonych doświadczeń wynika też, że wilgotność w mieszkaniu, gdzie są uprawiane rośliny hydroponiczne, wzrasta o ok. 10%, a jest to bardzo ważne w ogrzewanych wnętrzach, gdzie suche powietrze jest powodem kataru, alergii i ataków astmy.

kwiaty do wnętrz

Hydroponika w domu to czystość i higiena. Rośliny są łatwe w pielęgnacji i można je myć bezproblemowo pod prysznicem. Rzadko się je przesadza. Dłuższy wyjazd to też nie problem, wystarczy podlać do poziomu MAX na wskaźniku.

donice na taras

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1333 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Towar zgodny z opisem, wielki plus za to, że otrzymałam farbkę w kolorze donicy by móc podmalować w razie mechanicznego uszkodzenia.
2024-06-14
Polecam.
pixel